Zámek na kolo Richter na kolo RL.535.12x1000.CRN černý
Kód: RC_RC-0722-46724Související produkty
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Detailní popis produktu
Ocelový kódový lankový zámek
• Nastavení vlastní kombinace, kterou lze kdykoliv změnit.
• 10.000 kombinací zámku.
Hmotnost netto: 0,29 kg
Barva: matná černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.288 kg |
| EAN: | 8592218046724 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 100 cm |
| Průměr: | 12 mm |
| Typ zamykání: | Kódové |
| Určeno pro: | kolo |
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM včetně držáku KF
Velmi lehký a prostorově úsporný kabelový zámek pro upevnění pod držák lahví
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete. Skvěle se vejde do každé kapsy a optimálně ochrání cyklistické helmy, koloběžky...
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
