Zámek se světlem RICHTER RL.3789.10x1500.CRN černý
Kód: RC_RC-0723-32246Související produkty
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Detailní popis produktu
Kódový lankový zámek se světlem
- Zvlášť snadná manipulace s číselnými kotouči, díky nové ložiskové technologii
- Po stisknutí tlačítka svítí 10 vteřin a poté se automaticky vypne
- Nastavení vlastní kombinace, kterou můžete kdykoliv změnit
- 10.000 kombinací zámku
- Barva: černá kouřová
- Balení vč. držáku na kolo
- Hmotnost netto: 0,4 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.388 kg |
| EAN: | 8592218032246 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 150 cm |
| Průměr: | 10 mm |
| Typ zamykání: | Kódové |
| Určeno pro: | kolo |
| Vybavení: | Se světlem |
- speciální ocelové válečky chrání vnitřní ocelové lano - automatické uzamykání bez použití klíče - 15 mm silný kabel - délka kabelo 85 cm - držák SCMU pro přepravu zámku na...
Spirálový zámek na kolo s transportním držákem TexKF
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete. Skvěle se vejde do každé kapsy a optimálně ochrání cyklistické helmy, koloběžky...
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
