Zámek na kolo Richter RL.427-3.10x650.CRN, černý
Kód: RC_RC-0722-26986Související produkty
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Detailní popis produktu
Ocelový kódový lankový zámek s barevným číselníkem
• Nastavení vlastní kombinace, kterou lze kdykoliv změnit.
• 10.000 kombinací zámku.
Průměr lanka: 10 mm
Délka lanka: 650 mm
Hmotnost netto: 0,22 kg
Barva: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.217 kg |
| EAN: | 8592218026986 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 65 cm |
| Průměr: | 10 mm |
| Určeno pro: | kolo |
Spirálový zámek na kolo s transportním držákem TexKF
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete. Skvěle se vejde do každé kapsy a optimálně ochrání cyklistické helmy, koloběžky...
- speciální ocelové válečky chrání vnitřní ocelové lano - automatické uzamykání bez použití klíče - 15 mm silný kabel - délka kabelo 85 cm - držák SCMU pro přepravu zámku na...
Lankový zámek ABUS 7200/85 a 7200/110 Steel-O-Flex s dvojitou ochranou.
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM včetně držáku KF
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
