Zámek na kolo Richter Czech RL.567.8x1800 - černý
Kód: RC_RC-0722-46700Související produkty
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Detailní popis produktu
OCELOVÝ KÓDOVÝ LANKOVÝ ZÁMEK
• Nastavení vlastní kombinace, kterou lze kdykoliv změnit.
• 10.000 kombinací zámku.
Hmotnost netto: 0,26 kg
Barva: matná černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8592218046700 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 180 cm |
| Průměr: | 8 mm |
| Typ zamykání: | Kódové |
| Určeno pro: | kolo |
- speciální ocelové válečky chrání vnitřní ocelové lano - automatické uzamykání bez použití klíče - 15 mm silný kabel - délka kabelo 85 cm - držák SCMU pro přepravu zámku na...
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Velmi lehký a prostorově úsporný kabelový zámek pro upevnění pod držák lahví
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
