Zámek na kolo Richter pro zajištění více kol. Richter RL.572.10x1800.CRN
Kód: RC_RC-0722-32291Související produkty
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Detailní popis produktu
Lankový zámek pro zajištění více kol.
- Vložka zámku s 10odpruženými lamelami.
- Barva: černá kouřová
- Hmotnost netto: 0,37 kg
- Balení vč. 2 ks klíčů (1 ks se světlem).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.367 kg |
| EAN: | 8592218032291 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 180 cm |
| Průměr: | 10 mm |
| Typ zamykání: | Klíč |
| Počet klíčů: | 2 |
Kompaktní rolovací lankový zámek držákem na kolo, koloběžku, kočárek... Speciální zámek Combiflex od ABUSu chrání vaše věci před krádežemi. Vzhledem k tomu, že ocelové lanko je...
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Lankový zámek ABUS 7200/85 a 7200/110 Steel-O-Flex s dvojitou ochranou.
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM včetně držáku KF
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
