Zámek na kolo Richter na kolo Richter RL.561.10x1200.CRV, červený s oboustranným klíčem
Kód: RC_RC-0722-27006Související produkty
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Detailní popis produktu
Designový lankový zámek s oboustranným klíčem.
- Vložka zámku se 4 odpruženými stavítky.
- Barva: červená
- Možnost dokoupit držák na kolo RLDK561.
- Hmotnost netto: 0,25 kg
- Balení vč. 2 ks klíčů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.252 kg |
| EAN: | 8592218027006 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Červená |
| Délka: | 120 cm |
| Průměr: | 10 mm |
| Typ zamykání: | Klíč |
| Počet klíčů: | 2 |
Kódový zámek na kolo Abus 6412C/120 BK
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM včetně držáku KF
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
