Zámek na kolo Richter na kolo RL.555.10x1000.CIR
Kód: RC_RC-0722-17380Související produkty
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Detailní popis produktu
Ocelový lankový zámek
- Vložka zámku s 5 odpruženými stavítky a krytem proti vniknutí nečistot.
- Balení vč. 2 ks klíčů a držáku na kolo.
Průměr lanka: 10 mm
Délka lanka: 1000 mm
Hmotnost netto: 0,26 kg
Barva: čirá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.259 kg |
| EAN: | 8592218017380 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Čirá |
| Délka: | 100 cm |
| Průměr: | 10 mm |
| Typ zamykání: | Klíč |
| Počet klíčů: | 2 |
Velmi lehký a prostorově úsporný kabelový zámek pro upevnění pod držák lahví
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM včetně držáku KF
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
