Zámek na kolo RICHTER RL.414.8x650.MOD, modrý
Kód: RC_RC-0722-17342Související produkty
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Detailní popis produktu
OCELOVÝ LANKOVÝ ZÁMEK
- Vložka zámku se 4 odpruženými stavítky.
- Balení vč. 2 ks klíčů.
Průměr lanka: 8 mm
Délka lanka: 650 mm
Hmotnost netto: 0,11 kg
Barva: modrá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.111 kg |
| EAN: | 8592218017342 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Modrá |
| Délka: | 65 cm |
| Průměr: | 8 mm |
| Určeno pro: | kolo |
Lankový zámek ABUS 7200/85 a 7200/110 Steel-O-Flex s dvojitou ochranou.
Spirálový zámek na kolo s transportním držákem TexKF
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM včetně držáku KF
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM
Velmi lehký a prostorově úsporný kabelový zámek pro upevnění pod držák lahví
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete. Skvěle se vejde do každé kapsy a optimálně ochrání cyklistické helmy, koloběžky...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
