Zámek na kolo Richter na kolo Richter RL.3771.8x1200.CRV kódový
Kód: RC_RC-0723-47714Související produkty
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Detailní popis produktu
Ocelový lankový kódový zámek
• Zámek je opatřen unikátním přednastaveným kódem – viz černo bílý štítek
• 10.000 kombinací zámku
Hmotnost netto:
• 0,17 kg
Barva:
• červená
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8592218047714 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Červená |
| Délka: | 120 cm |
| Průměr: | 8 mm |
| Určeno pro: | kola |
| Typ zamykání: | Kódové |
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Velmi lehký a prostorově úsporný kabelový zámek pro upevnění pod držák lahví
Lankový zámek ABUS 7200/85 a 7200/110 Steel-O-Flex s dvojitou ochranou.
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete. Skvěle se vejde do každé kapsy a optimálně ochrání cyklistické helmy, koloběžky...
- speciální ocelové válečky chrání vnitřní ocelové lano - automatické uzamykání bez použití klíče - 15 mm silný kabel - délka kabelo 85 cm - držák SCMU pro přepravu zámku na...
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
