Lankový zámek na kolo RL.3771.8x1200.RUZ kódový
Kód: RC_RC-0723-47721Související produkty
Skladem, bez čekání
Pouzdro pro přepravu zámku Abus ST 6000/120 black
Skladem u dodavatele
310 Kč bez DPH
375 Kč
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
ABUS GRANIT Xplus 540/160HB230+držák USH540 ("U" zámek na kolo)
Skladem u dodavatele
2 465 Kč bez DPH
2 983 Kč
Doprava zdarma
Abus Bordo Combo Big 6000C/120 + držák SH - skládací zámek na kolo
Skladem u dodavatele
2 374 Kč bez DPH
2 872 Kč
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Detailní popis produktu
Ocelový lankový kódový zámek
• Zámek je opatřen unikátním přednastaveným kódem – viz černo bílý štítek
• 10.000 kombinací zámku
Hmotnost netto:
• 0,17 kg
Barva:
• růžová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8592218047721 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Růžová |
| Délka: | 120 cm |
| Průměr: | 8 mm |
| Určeno pro: | kola |
| Typ zamykání: | Kódové |
Zámek na kolo Abus PHANTOM 8950/180+držák TexFL
Skladem u dodavatele
1 095 Kč bez DPH
1 325 Kč
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM
Zámek na kolo Abus PHANTOM 8950/180+držák KF
Skladem u dodavatele
821 Kč bez DPH
994 Kč
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM
Spirálový zámek na kolo ABUS Numero 5510C/180/10 Black
Skladem u dodavatele
od 364 Kč bez DPH
od 441 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
