Zámek na kolo Richter Czech RL.567.8x1800 - zelený
Kód: RC_RC-0722-46663Související produkty
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Detailní popis produktu
OCELOVÝ KÓDOVÝ LANKOVÝ ZÁMEK
• Nastavení vlastní kombinace, kterou lze kdykoliv změnit.
• 10.000 kombinací zámku.
Hmotnost netto: 0,26 kg
Barva: matná zelená
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8592218046663 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Zelená |
| Délka: | 180 cm |
| Průměr: | 8 mm |
| Typ zamykání: | Kódové |
| Určeno pro: | kolo |
- speciální ocelové válečky chrání vnitřní ocelové lano - automatické uzamykání bez použití klíče - 15 mm silný kabel - délka kabelo 85 cm - držák SCMU pro přepravu zámku na...
Velmi lehký a prostorově úsporný kabelový zámek pro upevnění pod držák lahví
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete. Skvěle se vejde do každé kapsy a optimálně ochrání cyklistické helmy, koloběžky...
Zámek na kolo ABUS v délce 120 cm
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
