Zámek na kolo ABUS PHANTOM 8950/180+držák TexKF
Kód: 39684Související produkty
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Detailní popis produktu
Spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM 8950/180 + držák KF
- 12 mm silný kabel
- uzamykací systém ABUS Extra Classe - s kódovaným oboustranným klíček
- délka 180 cm
- hmotnost 700 g
Držák na přepravu TexKF
- držák je opatřen flexibilním textilním popruhem pro montáž na trubky rámu o průměru 21 - 80 mm
Součástí balení:
- zámek ABUS PHANTOM 8950/180
- držák na přepravu zámku TexKF
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 4003318396847 |
| Typ: | Spirálové |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 180 cm |
| Průměr: | 12 mm |
| Počet klíčů: | 2 ks |
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM
Kódový zámek na kolo Abus 6412C/120 BK
Velmi lehký a prostorově úsporný kabelový zámek pro upevnění pod držák lahví
Lankový zámek ABUS 7200/85 a 7200/110 Steel-O-Flex s dvojitou ochranou.
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
ABUS CZECH s.r.o.
Sportovní 457
252 50 VESTEC
ABUS Security Tech Germany
ABUS
August Bremicker Söhne KG
Altenhofer Weg 25
58300 Wetter Germany
Internet: www.abus.com
E-Mail: info@abus.de
