Zámek na kolo ABUS PHANTOM 8950/180+držák TexFL
Kód: 39802Související produkty
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Detailní popis produktu
Spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM 8950/180 + držák TexFL- 12 mm silný kabel
- uzamykací systém ABUS Extra Classe - s kódovaným oboustranným klíček
- délka 180 cm
- hmotnost 850 g
Držák na přepravu TexFL - FIDLOCK
- je opatřen magnetem pro snadnou montáž
- montáž na rám kolo o průměru 21 - 80 mm pomocí textilního pásku
Součástí balení:
- zámek ABUS PHANTOM 8950/180
- držák na přepravu zámku TexFL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| EAN: | 4003318398025 |
| Typ: | Spirálové |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 180 cm |
| Průměr: | 12 mm |
| Počet klíčů: | 2 ks |
Spirálový zámek na kolo včetně držáku KF
Lankový zámek ABUS 7200/85 a 7200/110 Steel-O-Flex s dvojitou ochranou.
Spirálový zámek na kolo s transportním držákem TexKF
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM včetně držáku KF
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
ABUS CZECH s.r.o.
Sportovní 457
252 50 VESTEC
ABUS Security Tech Germany
ABUS
August Bremicker Söhne KG
Altenhofer Weg 25
58300 Wetter Germany
Internet: www.abus.com
E-Mail: info@abus.de
