Zámek na kolo Richter Czech RL.567.8x1800 - žlutý
Kód: RC_RC-0722-46670Související produkty
Zámek na kolo ABUS GRANIT Xplus 540/160HB230+držák USH540 ("U" zámek na kolo)
Skladem u dodavatele
2 465 Kč bez DPH
2 983 Kč
Skladem, bez čekání
Zámek na kolo ABUS Pouzdro pro přepravu zámku ABUS ST 6000/120 black
Skladem u dodavatele
310 Kč bez DPH
375 Kč
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Doprava zdarma
Zámek na kolo ABUS Bordo Combo Big 6000C/120 + držák SH - skládací zámek na kolo
Skladem u dodavatele
2 374 Kč bez DPH
2 872 Kč
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Detailní popis produktu
OCELOVÝ KÓDOVÝ LANKOVÝ ZÁMEK
• Nastavení vlastní kombinace, kterou lze kdykoliv změnit.
• 10.000 kombinací zámku.
Hmotnost netto: 0,26 kg
Barva: matná žlutá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8592218046670 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Zelená |
| Délka: | 180 cm |
| Průměr: | 8 mm |
| Typ zamykání: | Kódové |
| Určeno pro: | kolo |
Zámek na kolo ABUS Rolování zámek Combiflex StopOver Neon 65
Skladem u dodavatele
364 Kč bez DPH
441 Kč
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
+ další
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
