Zámek na kolo Richter Czech RL.567.8x1800 - růžový
Kód: RC_RC-0722-46687Související produkty
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Detailní popis produktu
OCELOVÝ KÓDOVÝ LANKOVÝ ZÁMEK
• Nastavení vlastní kombinace, kterou lze kdykoliv změnit.
• 10.000 kombinací zámku.
Hmotnost netto: 0,26 kg
Barva: matná růžová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8592218046687 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Růžová |
| Délka: | 180 cm |
| Průměr: | 8 mm |
| Typ zamykání: | Kódové |
| Určeno pro: | kolo |
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM
Kódový zámek na kolo Abus 6412C/120 BK
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM včetně držáku KF
Spirálový zámek na kolo včetně držáku KF
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Lankový zámek ABUS 7200/85 a 7200/110 Steel-O-Flex s dvojitou ochranou.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
