Zámek na kolo Richter na kolo RL.3210.12x1500.CRN
Kód: RC_RC-0723-47691Související produkty
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Detailní popis produktu
Ocelový lankový zámek
- Vložka zámku s 8 lamelovými stavítky a krytem proti vniknutí nečistot
- Balení vč. 2 ks klíčů
Hmotnost netto:
• 0,41 kg
Barva:
• černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8592218047691 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 150 cm |
| Průměr: | 12 mm |
| Určeno pro: | kola |
| Typ zamykání: | Klíč |
| Počet klíčů: | 2 |
Zámek na kolo ABUS v délce 120 cm
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete. Skvěle se vejde do každé kapsy a optimálně ochrání cyklistické helmy, koloběžky...
Spirálový zámek na kolo s transportním držákem TexKF
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
