Zámek na kolo RICHTER RL.414.8x650.CRV, červený
Kód: RC_RC-0722-17335Související produkty
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Detailní popis produktu
OCELOVÝ LANKOVÝ ZÁMEK
- Vložka zámku se 4 odpruženými stavítky.
- Balení vč. 2 ks klíčů.
Průměr lanka: 8 mm
Délka lanka: 650 mm
Hmotnost netto: 0,11 kg
Barva: červená
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.111 kg |
| EAN: | 8592218017335 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Červená |
| Délka: | 65 cm |
| Průměr: | 8 mm |
| Určeno pro: | kolo |
Spirálový zámek na kolo s transportním držákem TexKF
Velmi lehký a prostorově úsporný kabelový zámek pro upevnění pod držák lahví
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete. Skvěle se vejde do každé kapsy a optimálně ochrání cyklistické helmy, koloběžky...
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
