Zámek na kolo RL.585.10x1000.CRN s červeným světlem
Kód: RC_RC-0722-46748Související produkty
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Detailní popis produktu
Ocelový lankový zámek se zadním červeným světlem
• Světlo se 3 režimy (2x blikání a 1 stálého svícení), vodotěsnost ve standardu IPX6.
• Vložka zámku s 10 odpruženými lamelami.
• Balení vč. 2 ks klíčů a držáku na kolo.
Hmotnost netto: 0,26 kg
Barva: matná černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.261 kg |
| EAN: | 8592218046748 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 100 cm |
| Průměr: | 10 mm |
| Typ zamykání: | Klíč |
| Určeno pro: | kolo |
| Vybavení: | Červené světlo |
| Počet klíčů: | 2 |
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM včetně držáku KF
Kompaktní rolovací lankový zámek držákem na kolo, koloběžku, kočárek... Speciální zámek Combiflex od ABUSu chrání vaše věci před krádežemi. Vzhledem k tomu, že ocelové lanko je...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
