Zámek na kolo Richter Czech RL.567.8x1800 - červený
Kód: RC_RC-0722-46694Související produkty
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Detailní popis produktu
OCELOVÝ KÓDOVÝ LANKOVÝ ZÁMEK
• Nastavení vlastní kombinace, kterou lze kdykoliv změnit.
• 10.000 kombinací zámku.
Hmotnost netto: 0,26 kg
Barva: matná červená
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8592218046694 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Červená |
| Délka: | 180 cm |
| Průměr: | 8 mm |
| Typ zamykání: | Kódové |
| Určeno pro: | kolo |
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM včetně držáku KF
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Kompaktní rolovací lankový zámek držákem na kolo, koloběžku, kočárek... Speciální zámek Combiflex od ABUSu chrání vaše věci před krádežemi. Vzhledem k tomu, že ocelové lanko je...
Spirálový zámek na kolo včetně držáku KF
Spirálový zámek na kolo s transportním držákem TexKF
Lankový zámek ABUS 7200/85 a 7200/110 Steel-O-Flex s dvojitou ochranou.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
