Lankový zámek na kolo RICHTER RL.561.10x1200.FIA, fialový s oboustranným klíčem
Kód: RC_RC-0722-27020Související produkty
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Skládací zámek BORDO One 6000AF s čtečkou otisků prstů Otevření je rychlé a snadné – buď pomocí otisku prstu, nebo přes aplikaci. Tvrdá ocel a hlasitý alarm chrání proti krádeži.
Detailní popis produktu
Designový lankový zámek s oboustranným klíčem.
- Vložka zámku se 4 odpruženými stavítky.
- Barva: fialová
- Možnost dokoupit držák na kolo RLDK561.
- Hmotnost netto: 0,25 kg
- Balení vč. 2 ks klíčů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.252 kg |
| EAN: | 8592218027020 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Fialová |
| Délka: | 120 cm |
| Průměr: | 10 mm |
| Typ zamykání: | Klíč |
| Počet klíčů: | 2 |
Spirálový zámek na kolo včetně držáku KF
Kompaktní rolovací lankový zámek držákem na kolo, koloběžku, kočárek... Speciální zámek Combiflex od ABUSu chrání vaše věci před krádežemi. Vzhledem k tomu, že ocelové lanko je...
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete. Skvěle se vejde do každé kapsy a optimálně ochrání cyklistické helmy, koloběžky...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
