Zámek na kolo Richter RL.414.8x650.ZEL, zelený
Kód: RC_RC-0722-17359Související produkty
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Detailní popis produktu
Ocelový lankový zámek
- Vložka zámku se 4 odpruženými stavítky.
- Balení vč. 2 ks klíčů.
Průměr lanka: 8 mm
Délka lanka: 650 mm
Hmotnost netto: 0,11 kg
Barva: zelená
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.111 kg |
| EAN: | 8592218017359 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Zelená |
| Délka: | 65 cm |
| Průměr: | 8 mm |
| Určeno pro: | kolo |
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete. Skvěle se vejde do každé kapsy a optimálně ochrání cyklistické helmy, koloběžky...
- speciální ocelové válečky chrání vnitřní ocelové lano - automatické uzamykání bez použití klíče - 15 mm silný kabel - délka kabelo 85 cm - držák SCMU pro přepravu zámku na...
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Spirálový zámek na kolo včetně držáku KF
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
