Zámek na kolo Richter RL.414.8x650.CIR, čirý
Kód: RC_RC-0722-17328Související produkty
Skládací zámek na kolo ABUS BORDO 6000C/120 s kombinačním zámkem na kód
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Detailní popis produktu
OCELOVÝ LANKOVÝ ZÁMEK
- Vložka zámku se 4 odpruženými stavítky.
- Balení vč. 2 ks klíčů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.111 kg |
| EAN: | 8592218017328 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Čirá |
| Délka: | 65 cm |
| Průměr: | 8 mm |
| Určeno pro: | kolo |
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete. Skvěle se vejde do každé kapsy a optimálně ochrání cyklistické helmy, koloběžky...
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete.
Lankový zámek ABUS 7200/85 a 7200/110 Steel-O-Flex s dvojitou ochranou.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
