Lankový zámek na kolo RL.3771.8x1200.CRN kódový
Kód: RC_RC-0723-32239Související produkty
Skládací zámek BORDO One 6000AF s čtečkou otisků prstů Otevření je rychlé a snadné – buď pomocí otisku prstu, nebo přes aplikaci. Tvrdá ocel a hlasitý alarm chrání proti krádeži.
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Detailní popis produktu
Kódový lankový zámek.
- Zámek je opatřen přednastaveným kódem - viz červený štítek.
- 10.000 kombinací zámku.
- Barva: černá kouřová
- Hmotnost netto: 0,17 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.148 kg |
| EAN: | 8592218032239 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 120 cm |
| Průměr: | 8 mm |
| Určeno pro: | kola |
| Typ zamykání: | Kódové |
Kompaktní rolovací lankový zámek držákem na kolo, koloběžku, kočárek... Speciální zámek Combiflex od ABUSu chrání vaše věci před krádežemi. Vzhledem k tomu, že ocelové lanko je...
Velmi lehký a prostorově úsporný kabelový zámek pro upevnění pod držák lahví
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
