Lankový zámek na kolo RL.555.10x1000.CIR
Kód: RC_RC-0722-17380Související produkty
Praktický držák zámku na kolo řady BORDO
Skládací zámek BORDO One 6000AF s čtečkou otisků prstů Otevření je rychlé a snadné – buď pomocí otisku prstu, nebo přes aplikaci. Tvrdá ocel a hlasitý alarm chrání proti krádeži.
Detailní popis produktu
Ocelový lankový zámek
- Vložka zámku s 5 odpruženými stavítky a krytem proti vniknutí nečistot.
- Balení vč. 2 ks klíčů a držáku na kolo.
Průměr lanka: 10 mm
Délka lanka: 1000 mm
Hmotnost netto: 0,26 kg
Barva: čirá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spirálové a lankové zámky na kolo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.259 kg |
| EAN: | 8592218017380 |
| Typ: | Lankové |
| Barva: | Čirá |
| Délka: | 100 cm |
| Průměr: | 10 mm |
| Typ zamykání: | Klíč |
| Počet klíčů: | 2 |
Kompaktní rolovací lankový zámek je tak malý, že si ho během svého cyklovýletu téměř nevšimnete. Skvěle se vejde do každé kapsy a optimálně ochrání cyklistické helmy, koloběžky...
Stylový spirálový zámek na kolo Abus PHANTOM
Spirálový zámek na kolo s transportním držákem TexKF
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
