Bezpečnostní řetěz HARDENED RR.8x1800
Kód: RC_RC-0722-27341Související produkty
Ocelový zámek jednoduché lamelové konstrukce
Mosazný visací zámek s jemně kartáčovaným povrchem
Mosazný visací zámek s kartáčovaným povrchem
Pevný visací zámek ABUS 190CS/60
Mosazný visací zámek s jemně kartáčovaným povrchem
Mosazný visací zámek s jemně kartáčovaným povrchem
Visací zámek ABUS Nautilus 180IB/50 HB63 Marine z odolné kované mosazi
Detailní popis produktu
Bezpečnostní řetěz HARDENED o min. pevnosti 52 HRC s ochranným krytem z textilie
Oko řetězu:
• Ø 8 mm
Hmotnost netto:
• RR.8x1800 – 2,2 kg
Vhodné pro visací zámky:
• RR.8x1000 - RV.HERMES.65, RV.FORTIS.70
• RR.8x1800 - RV.HERMES.65, RV.FORTIS.70
• RR.8x2200 - RV.HERMES.65, RV.FORTIS.70
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samostatné řetězy |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8592218027341 |
| Typ: | Řetězové |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 180 cm |
| Průměr: | 8 mm |
| Určeno pro: | motocykl, kolo, vrata, ... |
Samostatný řetěz z tvrzené oceli s tloušťkou oka řetězu 10 mm a délkou 140 cm
Samostatný řetěz z tvrzené oceli s tloušťkou oka řetězu 10 mm a délkou 110 cm
Samostatný řetěz z tvrzené oceli s tloušťkou oka řetězu 10 mm a délkou 170 cm
Samostatný řetěz z tvrzené oceli s tloušťkou oka řetězu 10 mm a délkou 200 cm
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Richter Czech s.r.o.
Křesomyslova 543/13
140 00 PRAHA 4
k.matouskova@richterczech.cz
